Ritim Atölyemizde Davul (Bateri) ve Latin Perküsyon dersleri verilmektedir.

Bu dersleri 3 ayrı kategoride işlemekteyiz.

Hobi amaçlı dersler

Profesyonel amaçlı dersler 

İleri seviye dersler

Tüm derslerimiz bire bir özel ders olarak yapılmaktadır.

Sadece Latin Perküsyon derslerinde talep üzerine gurup dersi sınıfı açılabilmektedir.

Kısaca, seviyeniz ne olursa olsun, acaba becerebilecekmiyim? endişesinden uzak durmanızı ve hayallerinizi gerçekleştirmeye  yardımcı olmak için burada olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Derslerin kategorilerini biraz açmak gerekirse

 

Hobi amaçlı dersler: Yukarıda bahsettiğimiz gibi,acaba çalabilecekmiyim? bir denemek istiyorum! sorularına cevap bulabileceğiniz kategori işte bu :)

Cevabımız ise,evet herkes çalabilir.

Özetlemek gerekirse, daha pratik ve temel çalma teknikleri,müzik üzerine düşünebilme ve sevdiğiniz,çalmak istediğiniz şarkılara eşlik edebilme gibi hedefleri kapsayan bir programdır.

 

Profesyonel amaçlı dersler: Daha disiplinli,sabır gerektiren,hobi'den öte, ben davulcu olmak istiyorum ve bu enstrumanı her yönüyle öğrenmek hatta gerekirse hayatımı bu şekilde kazanmak istiyorum diyenlere yönelik bir programdır.

İleri düzey stick kontrol,el ayak koordinasyonu,nota okuma ve çalma,stil analizleri ve önemlisi yaratıcılık gibi konu başlıkları ile dolu bir program.

 

İleri seviye dersler: Belli bir zamandan beri profesyonelce çalan ve bazı konularda tıkanmış,eksikleri olduğunu hisseden, bazı tarzlarda uzmanlaşmak isteyen davulculara yönelik eğitim programı.